Lublin

StartUp Mixer – Czas na Biznes#3, czyli zainspiruj się i zostań przedsiębiorcą!

Już 24 listopada, w czwartek, odbędzie się trzecia edycja wydarzenia Startup Mixer – Czas na Biznes organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Lublinie.

Wydarzenie jest dedykowane przede wszystkim tym, którzy interesują się szeroko pojętą przedsiębiorczością, prowadzą już własny biznes bądź też dopiero zastanawiają się nad założeniem swojej działalności. Oprócz tego, StartUp Mixer jest również okazją do nawiązania nowych znajomości i kontaktów branżowych w sprzyjającej, luźnej atmosferze.

Oficjalna część eventu rozpocznie się o godzinie 18:00 w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Po uroczystym przywitaniu gości i partnerów to prelegenci zawładną sceną, by opowiedzieć o swoim doświadczeniu i przekazać wiedzę na temat przedsiębiorczości i biznesu.

Pierwszym ekspertem tej edycji StartUp Mixera jest Łukasz Siemieniuk – Partner Zarządzający w  Inkubatory AIP odpowiedzialny za region AIP Białystok oraz AIP Lublin, a także wyśmienity szkoleniowiec z zakresu przedsiębiorczości akademickiej i systemów finansowo-księgowych. Zaraz po nim będziemy mieli okazję wysłuchać drugiego prelegenta, którym jest Mateusz Prucnal – właściciel ogólnopolskiego startupu wydarzysie.pl, skupiającego w jednym miejscu wydarzenia kulturalne, edukacyjne i sportowe. Następnie Mateusz Prucnal przekaże mikrofon trzeciemu już Ekpertowi, a jest nim Marcin Kęćko Zastępca Dyrektora w Wydziale Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin. Od marca 2016 roku pełni funkcję Pełnomocnika Prezydenta Miasta Lublin ds. startupów. Ponadto specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących wspierania przedsiębiorczości, internacjonalizacji oraz budowania ekosystemów przyjaznych startupom. Po tym wystąpieniu na scenę wkroczy czwarty Ekspert, który, jak na razie, nie został jeszcze ujawniony przez organizatorów. Czy będzie to Gość Specjalny? O tym przekonamy się w ciągu kilku najbliższych dni.

Gdy wszystkie prelekcje dobiegną końca, scenę przejmą StartUpy działające w AIP Lublin, a publiczność zamieni się w sędziów, by wspólnie wybrać najlepszy pomysł biznesowy. Całe wydarzenie zakończy część networkingowa, podczas której każdy uczestnik będzie miał okazję do porozmawiania z lubelskimi przedsiębiorcami i ekspertami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po wcześniejszej rezerwacji, której możecie dokonać tutaj: http://startupmixer3.evenea.pl/. Więcej informacji i dokładną agendę znajdziecie na stronie wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1270598936335718/.

Magazyn „Polformance” sprawuje patronat medialny nad StartUp Mixer – Czas na Biznes#3.

Jestem studentką III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMCSie oraz szefową działu promocji Studenckiego Koła Dziennikarskiego. Interesuję się marketingiem, a w szczególności kreowaniem wizerunku oraz reklamą w internecie. Poza tym, uwielbiam śledzić hiszpańską ligę piłki nożnej, a w szczególności poczynania Realu Madryt, którego jestem fanką.