UMCS

Drzwi Otwarte z Kaktusem

Drzwi Otwarte UMCS to nie tylko stoiska informacyjne wydziałów uniwersytwetu i warsztaty. Na gości i maturzystów czeka niespodzianka.

24 marca odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi UMCS, którego zakończeniem będzię koncert. Gościem specjalnym tegorocznego programu zostanie Bovska. Zaśpiewa pod koniec wydarzenia w Sali Widowiskowej ACK UMCS „Chatka Żaka”. Koncert będzie trwał od godziny 15.30. Oprócz Bovskiej wystąpią także Zespoły UMCS, które zagrają przed artystką. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Bovska jest polską wokalistką, która stała się rozpoznawalną w 2016 roku dzięki singlowi „Kaktus”. Muzyka jest wykonana w stylu pop. Oprócz wokalu gra na instrumetach klawiszowych. Za sprzedaż ponad 10000 egzemplarzy albumu „Kaktus” otrzymała Złotą Płytę. W marcu tego roku przyjechała z koncertem do Lublina. Odbył się on w Teatrze Starym.

Brała udział w polskich festiwalach muzycznych. Spośród takich należy wymienić: Open’er, Orange Warsaw Festival, Slot Art Festiwal i inne. Niedługo będzie premiera drugiego albumu. Oczekiwana data to 31 marca.