UMCS

Dzień kobiet w Chatce Żaka

8 marca to  jeden z ważniejszych dni w roku, dlatego należy go odpowiednio świętować.  Chatka Żaka wie o tym bardzo dobrze i w najbliższą środę w godzinach od 13:00 do 16:30 organizuje dla wszystkich zainteresowanych Pań moc atrakcji. Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń będzie koncert Buslava. Nie możesz tego przegapić!

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS oraz Chatka Żaka po raz kolejny zapraszają na Chatkę Kobiet. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich Pań na terenie całego Lublina, które chcą choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i miło spędzić czas. Na Panie czekają m.in.: warsztaty tańca brzucha, możliwość skorzystania z darmowej porady dietetycznej oraz stylistycznej, czy konkurs z nagrodami w postaci voucherów, kuponów rabatowych i gadżetów. Jednak to nie koniec atrakcji! Dopełnieniem wieczoru będzie koncert Buslava – najnowsze odkrycie sceny muzycznej.

Program wydarzenia:
Miasteczko Kobiet (główny hol w Chatce Żaka):
– indywidualne konsultacje z kreowania wizerunku, stylistyki oraz wizażu z Miss Ferreira
– badanie składu ciała – Centrum Dietetyczne Naturhouse
– porady dietetyczne – Dobry Dietetyk Katarzyna Ślusarska
– pokaz metod pielęgnacji skóry – Oriflame
– wizaż i manicure – Szkoła Żak
– sampling odżywek i batonów proteinowych oraz porady trenera personalnego Marcina Piechoty – Sport Club Lublin
– stoisko konkursowe – na którym będzie można wygrać vouchery i kupony rabatowe od Partnerów wydarzenia, m.in.: SPA Orkana, Strefa Wysokich Lotów, Let Me Out, Cafe Velo, kino Bajka, Farbotka, Be Active, Sport Club Lublin.
13:00 – warsztaty tańca brzucha – obowiązują zapisy (sala 08)
17:00 – koncert Buslava

Jeśli Panowie pomyśleli, że wszyscy o nich zapomnieli, nic bardziej mylnego. Następnego dnia tj. 9 marca o godz. 18:30, również w Chatce Żaka, odbędzie się Męski Maraton Filmowy, przy którym żaden z Panów nie powinien się nudzić. Dokładne informacje dotyczące Maratonu pojawią się niedługo na fanpage’u Zarządu Uczelnianego Samorządu UMCS.

Na oba wydarzenia obowiązuje wstęp wolny. Więcej informacji na ten temat w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1460520833961174/

Dziennikarstwo to moja ogromna pasja, więc ciekawi mnie wszystko co jest z nim związane. Uwielbiam pisać i to właśnie z prasą wiążę swoją przyszłość. Interesuje się również siatkówką, fotografią i muzyką. W wolnej chwili czytam książki kryminalne i fantasy oraz oglądam mnóstwo seriali o podobnej tematyce :D