Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Michałem Siegiedą, które odbędzie się 17 marca o godzinie 11.00 w Sali rady Wydziału Politologii UMCS (sala 115).

Michał Siegieda jest dziennikarzem, reporterem oraz wydawcą programów informacyjnych. Jest również absolwentem Wydziału Politologii (skończył politologię). Pracę w mediach rozpoczynał w Radiu Plus, następnie pracował m.in. w Radiu Lublin, TVP Lublin czy TV Puls. Od 2009 do połowy 2016 roku pracował jako wydawca bocznych wydań Wiadomości TVP. Dodatkowo był także reporterem serwisu oraz prezenterem w TVP Info. Od tego roku jest wydawcą  programów informacyjnych w telewizji WP.

Spotkanie będzie połączone z warsztatami telewizyjnymi, podczas których redaktor przekaże podstawowe informacje na temat pracy reportera oraz wydawcy. Wydarzenie to będzie idealną okazją do zapoznania się z tajnikami pracy dziennikarza telewizyjnego.

Wstęp na to wydarzenie jest darmowy.

Organizatorami spotkania są Wydział Politologii, Studenckie Koło Dziennikarskie oraz Magazyn Wydziału Politologii „Polformance”.