• #KazdyCzytaPolformance

About the author

One Comment

Gosia

Dzieci nigdy nie zapominają, a bycie głuchym na takie krzyki przez sąsiadów do norma 🙁

Ostatnio z moim 12-to letnim synem ledwo idąc z rwą kulszową od lekarza widziałam na własne oczy jak facet uderza w głowę idąca obok partnerkę z taką siłą że aż mi zahuczało. Gdybym mogła do niego dobiec to chyba zrobiłabym mu to samo nie myśląc o konsekwencjach (bo przecież jednym popchnięciem mógł zrobić mi krzywdę) ale narobiłam mega hałasu pokazałam mu że widzę, krzyczałam na cały głos żeby spróbował się z innym facetem i krzyczałam kobieto opamiętaj się ona zawsze będzie Cię bił. Nie mogłam się pozbierać cały dzień jak dotarło do mnie troszkę rozsądku to pomyślałam matko byłaś z dzieckiem ledwo stałaś na nogach przecież mógł Tobie zrobić to samo. Ale nie żałuje zrobię tak jeszcze raz jeśli będę musiała. Do tego „cieszę się” że pokazałam synowi że jest takie zjawisko i nie wolno się na nie zgadzać. Musimy się wspierać !! Pozdrawiam serdecznie !