Ciąg dalszy Kozienaliów

Serdecznie zapraszamy na Kozienaliową Galę Naukowca, która odbędzie się już 31 maja o godzinie 18.00 w Akademickim Centrum Kultury UMCS. Wydarzenie organizowane jest w ramach XXVI Lubelskich Dni Kultury Studenckiej „Kozienalia” 2017

W czasie Gali odbędzie się prezentacja dorobku naukowego organizacji studenckich działających na UMCS, dzięki którym studenci mają okazję praktycznie uczestniczyć w poszerzaniu swoich naukowych pasji i zainteresowań. Organizatorzy chcą tym samym zwrócić uwagę, że kultura studencka jest ściśle związana z nauką.

Podczas wydarzenia zostaną rozdane nagrody dla osób, organizacji studenckich oraz wydarzeń, mających istotny wpływ na funkcjonowanie społeczności akademickiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.kozienalia.pl w zakładce ,,wydarzenia towarzyszące”.