Lublin News UMCS

Znamy line up Kozienaliów

Organizatorzy Kozienaliów po wyjawieniu paru gwiazd swojej imprezy odsłoniły całkowicie karty. Do Lublina zawitają m.in. zespół Hey, Taco Hemingway, Krzysztof Zalewski czy brytyjski zespół Gorgon City. Kozienalia odbędą się na terenie Browaru Perła w dniach 19- 21 maja.

Pierwszego dnia, w piątek swój koncert będą mieli Sorry Boys, Julia Marcell, Otsochodzi,  Łona i Webber, Taco Hemingway oraz Ten Typ Mes.

Drugiego dnia swój występ będzie miała jedyna zagraniczna gwiazda imprezy czyli Gorgon City. Poza tym zespołem będzie można usłyszeć m.in. The Dumplings, Piotra Ziołę, KAMP! oraz Natalię Nykiel.

Ostatniego dnia również czeka nas wiele atrakcji. Swój koncert będą mieli Lilly Hates Roses, Mary Komasa,  Rosalie., Krzysztof Zalewski, Margaret oraz zespół HEY.

Wstęp na tę imprezę jest wolny.

Organizatorami Kozienaliów są Uniwersytet Marii Skłodowskiej Curie oraz Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS.

Sponsorem głównym imprezy jest Perła.