• #KazdyCzytaPolformance

About the author

One Comment

Baobab

I za każdym razem to wasze zdziwienie, że film nastawiony na jak największy zysk jest do bani, że fabuła nie do końca, że bohaterowie i ich perypetie z gotowego wzorca, nie ma krwi (halo, PG-13, czyli idą na to rodzice ze swoimi milusińskimi, nie zostawiają ich w domu i płacą za ich bilety, a o to w tym chodzi) a kolejną produkcję molocha hollywoodzkiego z reguły przyjmiecie podobnie, no chyba że akurat żarciki podejdą, no to wtedy „film spełnił nasze oczekiwania”, „przyjemnie się to oglądało”, „mam ochotę obejrzeć go znowu”. Doszukiwanie się głębi w filmie tej kategorii pozostawiam bez komentarza, ukraińska hipsterka jest (zaskakująco?) mainstreamowa.