UMCS

Uwolnij swoją kreatywność!

Jeszcze przed długim weekendem, 13 czerwca, na Wydziale Filozofii i Socjologii odbyła się kolejna edycja Dnia Kreatywności. Został on przygotowany głównie przez studentów kierunku Kreatywność społeczna, a wzięli w nim udział młodzi ludzie, których zaciekawiła idea rozwijania swojej kreatywności. Oprócz zainteresowanych studentów pojawiły się także grupy uczniów ze szkół średnich.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję m.in. sprawdzić poziom swojej kreatywności, wziąć udział w warsztatach improwizacji teatralnej czy też nauczyć się tworzyć memy. W programie znalazły się także atrakcje takie jak tworzenie tatuażu czy portretu filozoficznego.

Celem wydarzenia, oczywiście oprócz rozwoju własnej kreatywności, było zapoznanie się i promocja kierunku Kreatywność społeczna. To dość nowy, unikatowy kierunek, który na UMCS-ie miał swój początek w 2014 roku. Jak przyznają studentki III roku, z czasem cieszy się coraz większą popularnością i ma na to wpływ wydarzenie, jakim jest Dzień Kreatywności.

fot. Aleksandra Sobieszek

1 KOMENTARZ