News Sport UMCS

,,Łączy nas piłka”

Mówi się o nich, że dostali od losu pracę marzeń. Trudno się dziwić, bo kto by nie chciał na co dzień pracować z Robertem Lewandowskim, Wojciechem Szczęsnym czy Grzegorzem Krychowiakiem. Większość fanów piłki nożnej już się domyśla o kim mowa.

Studenckie Koło Dziennikarskie UMCS wraz z klubem GKS Górnik Łęczna zaprasza na spotkanie z dziennikarzami sportowymi, współtworzącymi kanał Łączy nas piłka: Łukaszem Wiśniowskim i Kubą Polkowskim.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 27.10, o godzinie 10:30, na Wydziale Politologii (Aula im. Ignacego Daszyńskiego) Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Portal Łączy nas piłka posiada swój oficjalny kanał na Youtube, na którym bije rekordy popularności (ponad 138 milionów wyświetleń). Można tam obejrzeć między innymi relacje, skróty meczów, bramki, treningi, niespotykane wywiady z piłkarzami, kulisy, konferencje prasowe, a także cykl materiałów Eksperckie Studio.

Zapraszamy, nie może Was zabraknąć. Wstęp wolny.