UMCS

Solidarni w walce z rakiem. Pomóżmy wygrać życie synowi pracownicy UMCS!

Od kilku dni na wydziałach naszej Uczelni pojawiły się plakaty z wystosowaną prośbą o wsparcie finansowe dla pracownicy obsługi Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS – Pani Elżbiety Siwko, której 27-letni syn cierpi na chorobę nowotworową i wymaga kosztownego leczenia.

Zbiórka pieniędzy będzie prowadzona na Wydziale Filozofii i Socjologii UMCS. Oprócz tego wpłaty można dokonać za pomocą przelewu na podany                                                 nr konta   33 1020 3176 0000 5902 0084 7731

Według danych GUS w 2015r. 26% zgonów spowodowanych było chorobami nowotworowymi i niestety ostatnimi czasy odsetek ten wykazuje tendencję rosnącą. Nowotwory stają się powszechnym problemem, wobec którego społeczeństwo nie może pozostawać bierne.

Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie dla Wojtka, który oczekuje na naszą pomoc.