Jakiś czas temu Władze Uczelni oraz Samorząd Studentów UMCS opracowali nowy projekt.

Obejmuje on wybudowanie studenckiej stołówki. Ma się ona znaleźć  na Miasteczku Akademickim. Będzie można zjeść w niej zdrowe, domowe posiłki w studenckiej cenie.

Oprócz tego, ma powstać kawiarnia wraz ze strefą coworkingową – na potrzeby komfortowej, spokojnej i grupowej pracy studentów.

Te dwa pomysły to nie koniec nowości, jednak więcej na razie nikt nie ujawnia. Powstała nawet ankieta, którą każdy student UMCS powinien wypełnić, jeśli chce mieć wpływ na rozwój sprawy: http://www.umcs.pl/pl/enqForm,ankieta-stolowka-pysznie-tanio-zdrowo,303.html

Czy dojdzie to do skutku? Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie – Kto nie chciałby stołówki studenckiej? – i można tylko mieć nadzieję na pozytywne zakończenie.

By Zuzanna Gzubicka

Studentka produkcji medialnej, Torunianka. Uwielbiam pływać, jeździć na rolkach oraz spędzać czas na czytaniu książek wśród przyrody.