Lublin Polityka UMCS

Joanna Mucha na Wydziale Politologii UMCS

W piątek 25 maja Wydział Politologii UMCS odwiedziła Poseł Joanna Mucha, która wzięła udział w debacie „Quo Vadis Polsko”.

Joanna Mucha to polska ekonomistka, polityk, posłanka na Sejm VI, VII i VIII kadencji. Od 2011 do 2013 pełniła funkcję ministra sportu i turystyki. Organizatorem I Debaty „Quo Vadis Polsko” jest Politologiczne Kolo Naukowe.

Debata odbyła się w ramach I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Kobiety w życiu społecznym. Polityka, Psychologia, Religia, Media”.

Fotorelacja z wydarzenia.

Jestem studentką trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pochodzę z Lublina. Uwielbiam podróżować i odkrywać niezwykłe historie "zwykłych ludzi". Dziennikarstwo to dla mnie nie tylko praca, lecz niesamowita pasja. Marzę o wycieczkach do Indii, Japonii i USA.