Galeria Lublin Polityka UMCS

Konferencja „Kobiety w życiu społecznym. Polityka, psychologia, religia, media.”

25 maja 2018 roku o godz. 10:00 w sali Rady Wydziału Politologii odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Kobiety w życiu społecznym. Polityka, psychologia, religia, media”.

Celem zorganizowanej konferencji jest przedstawienie roli kobiet w życiu społecznym w różnych obszarach, a w tym w polityce i mediach. Piątkowe wydarzenie składało się z trzech paneli. Pod koniec konferencji wręczone zostały wyróżnienia oraz nagroda główna.

Wykład gościnny podczas wydarzenia prowadziła Pani dr hab. Krystyna Leszczyńska. Temat wystąpienia dotyczył stereotypów kobiet w społeczeństwie.

Poniżej fotorelacja z konferencji:

Jestem studentką trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pochodzę z Lublina. Uwielbiam podróżować i odkrywać niezwykłe historie "zwykłych ludzi". Dziennikarstwo to dla mnie nie tylko praca, lecz niesamowita pasja. Marzę o wycieczkach do Indii, Japonii i USA.