Lublin News

Pierwszy w Lublinie salon wirtualnej rzeczywistości już otwarty!

City VR wprowadza na nasz lokalny rynek nowy wymiar rozrywki. Daje możliwość zabawy przy użyciu najnowszej technologii.

 

Z roku na rok rośnie popularność technologii Virtual Reality. Powoduje to, że Polsce swoją działalność rozpoczynają różnego rodzaju nowe firmy, w tym również w Lublinie.

 

fot. Maciej Górny

Salon otwarty w Lublinie powstał dla osób, które chcą w nieco inny sposób spędzić czas ze znajomymi. W tego typu miejscach każdy może doświadczyć na własnej skórze najnowszych zdobyczy technologicznych w szerokiej dziedzinie rozszerzonej rzeczywistości.

 

City VR jako pierwszy w Polsce dysponuje bieżnią VR Virtuix Omni. Umożliwia ona poruszanie się w wirtualnym świecie za pomocą własnych nóg i to w zupełnie naturalny, intuicyjny sposób. – Salon posiada stanowiska z symulatorami jazdy, grami, aplikacjami ruchowymi, filmami i doświadczeniami VR – podkreśla jeden z pracowników salonu.

fot. Maciej Górny

Podczas zabawy czas graczom umilają przekąski, specjalna strefa gastronomiczna daje możliwość zamówienia m.in. pizzy czy różnych napojów.

Popularność tego typu miejsc ciągle rośnie. Największe w Polsce centrum wirtualnej rzeczywistości mieści się przy ulicy Garażowej 4 w Warszawie.

 

City VR w Lublinie jest otwarty siedem dni w tygodniu i mieści się na ulicy Wileńskiej 21A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem studentką trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pochodzę z Lublina. Uwielbiam podróżować i odkrywać niezwykłe historie "zwykłych ludzi". Dziennikarstwo to dla mnie nie tylko praca, lecz niesamowita pasja. Marzę o wycieczkach do Indii, Japonii i USA.