Seminarium eksperckie pod nazwą „Trójmorze:idea, realizacja, perspektywy” jest już za nami. Wydarzenie zostało zorganizowane we wtorek 29 maja o godz. 13:00 w Sali Rady Wydziału Politologii.

Wśród prelegentów:

dr Tomáš Strážay z Slovak Foreign Policy Association ,

dr Dominik Héjj z kropka.hu,

dr Gediminas Kazėnaszėnas z Mykolo Romerio universitetas,

Jan Rafael Lupomesky były doradca Prezydenta Václava Clausa

dr Łukasz Lewkowicz z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodow

skiej w Lublinie.

Partnerami wydarzenia są:

Rada Wydziałowa Samorządu Studentów Wydziału Politologii UMCS, Politologiczne Koło Naukowe UMCS, Koło Naukowe Bliskiego Wschodu UMCS, Koło Myśli Społecznej i Ruchów Politycznych, Warsaw Institute.

By Aleksandra Koszyk

Jestem studentką trzeciego roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Pochodzę z Lublina. Uwielbiam podróżować i odkrywać niezwykłe historie "zwykłych ludzi". Dziennikarstwo to dla mnie nie tylko praca, lecz niesamowita pasja. Marzę o wycieczkach do Indii, Japonii i USA.