• #KazdyCzytaPolformance

About the author

Kamil Wroński

Jestem studentem Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Politologii na UMCS. Chciałbym wykonywać zawód dziennikarza, bo pozwala on poznawać wielu ciekawych ludzi, którzy mogą stawać się dla mnie nowymi inspiracjami. Tworzenie artykułów daje mi zarówno możliwość komentowania rzeczywistości, jak i tworzeniem tej lepszej i bardziej intrygującej. Swoją przyszłość wiążę przede wszystkim z dziennikarstwem sportowym i wydawaniem własnych tomików wierszy. Profesjonalne komentowanie meczów drużyn hiszpańskich byłoby spełnieniem moich najskrytszych marzeń.