Pozostały jeszcze dwa miesiące i przywitamy 2019 rok. Zanim jednak to nastąpi, w Lublinie na fanów polskiej muzyki czeka wiele koncertów. Sprawdźcie, kto odwiedzi nasze miasto w listopadzie i grudniu!

 

Paulina i Natalia Przybysz

Na wspólnej trasie koncertowej, wśród której znalazło się także nasze miasto, będzie można usłyszeć utwory z ich solowych albumów: „Chodź tu” Pauliny oraz „Światło Nocne” Natalii. Siostry Przybysz zdobyły popularność występując w zespole Sistars. Teraz śpiewają solo, wciąż zdobywając liczne nagrody. Koncert odbędzie się 5 listopada w CSK.

KAMP!

Polski zespół elektroniczny pojawił się już w tym roku w Lublinie, m.in. na Kulturaliach. Tym razem zagrają w Klubie Dom Kultury 17 listopada. Zaprezentują materiał ze swojej trzeciej płyty „Don’t Clap Hands” ciepło przyjętej przez krytyków.

Ralph Kaminski

Na początku grudnia do naszego miasta zawita utalentowany chłopak pochodzący z Podkarpacia. To w Klubie30 zakończy swoją trasę „Pożegnanie z morzem”. Na scenie w Lublinie pojawi się z nim również 7 osobowy skład muzyków.

Mela Koteluk

4 grudnia w CSK Mela Koteluk zaprezentuje swój najnowszy materiał z albumu „Migracje”. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych utworów po 4 latach od ukazania się ostatniego albumu i przerwie od koncertowania. Przedsmakiem jest niedawno ukazany singiel „Odprowadź”. Premiera płyty zaplanowana jest na 9 listopada.

Sonbird

To będzie pierwszy koncert zespołu z Żywca w naszym mieście! Co prawda, grupa przyjaciół nie wydała jeszcze swojego debiutanckiego albumu, ale ich utwory „Ląd” czy „Hel” cieszą się ogromną popularnością. Są jednym z najlepiej zapowiadających się zespołów polskiej sceny muzycznej. Zdążyli już wystąpić na Męskim Graniu i Open’erze. Koncert w Lublinie zaplanowano na sobotę 8 grudnia w Domu Kultury.

Oprócz tych reprezentantów polskiej muzyki będzie można wybrać się też na kilka innych koncertów. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

 

By Anna Marek

Dobra muzyka, humor i długi spacer. Kontakt: anna.marek.jk@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *