Kultura UMCS

Nabór do Studenckiego Teatru Opętanych Pseudo Artystów

W czwartek 8 listopada o godzinie 18:00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w sali 7 odbędzie się nabór do Studenckiego Teatru Opętanych Pseudo Artystów (STOPA).

Chcesz podszkolić swoje umiejętności aktorskie? Zdobyć nowe doświadczenie? Przyjdź na nabór do STOPY. Jedyne co musisz zrobić, to przygotować sobie tekst (wiersz lub proza) i piosenkę. Komisja może cię poprosić o wykonanie zadań aktorskich. Weź ze sobą również wygodny strój do ćwiczeń i zmienne obuwie. Najważniejszą rzeczą, jakiej nie możesz zapomnieć ze sobą wziąć to pozytywna energia i uśmiech. Przyjdź na nabór i zostań aktorem w STOPIE!

Odwiedź stronę Teatru Stopa na Facebooku i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami i wydarzeniami. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące tegorocznego naboru: https://www.facebook.com/events/478497469312896/?notif_t=plan_user_invited&notif_id=1540300930906142