W piątek 7 grudnia odbędzie się IV ogólnopolska konferencja naukowa „Wpływ środowiskowy na wybór ścieżki życiowej. Psychologia, przestępczość, media, tolerancja”.

Konferencja po raz 4 odbywa się w Lublinie na Wydziale Politologii. Poprzednie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Wydarzenie ma zasięg ogólnopolski i jest skierowane do naukowców, lekarzy, inżynierów, specjalistów oraz studentów, którzy interesują się problematyką nauk psychologicznych, prawniczych, politycznych i społecznych.

— Jest to już IV edycja konferencji. Tradycyjnie swoje referaty zaprezentują prelegenci z różnych ośrodków akademickich w Polsce — tłumaczy Michał Kucharski, jeden z organizatorów — Program w tym roku skupia się wokół 4 dziedzin tzn. psychologii, przestępczości, mediów i tolerancji — dodaje.

Konferencja odbędzie się na wydziale Politologii UMCS w piątek 7 grudnia i potrwa od 9:00 do 16:00. Zapisy dla prelegentów już się skończyły. Politologiczne Koło Naukowe zaprasza wolnych słuchaczy.

By Kamil Wroński

Jestem studentem Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Politologii na UMCS. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, bo uważam, że każdy można nas zainspirować do wielkich rzeczy. Od dobrych kilku lat działam w Polformance, i w kołach naukowych: Politologicznym i Dziennikarskim. Kiedyś wiązałem swoją przyszłość z dziennikarstwem (zdarzało mi się pisywać dla Dziennika Wschodniego). Najczęściej zajmowałem się tematami sportowymi i politycznymi. Teraz sam chciałbym stać się częścią świata polityki. Tworzenie nowej rzeczywistości jest znacznie bardziej intrygujące od jej komentowania. Hobbystycznie zajmuje się pisaniem wierszy. Nie mam marzeń. Mam cele, które sukcesywnie realizuję. No dobra jedno marzenie mam. Chciałbym postawić sobie Exegi Monumentum - na zawsze zapisać się w ludzkich sercach i umysłach. Wtedy będę mógł śmiało powiedzieć, że moje życie było naprawdę spełnione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *