W dniach od 23 maja do 15 czerwca odbędą się Mistrzostwa Świata U-20. Do Polski, w tym również do Lublina, zawitają młode talenty, które już niebawem mogą stać się gwiazdami światowego formatu.

W grupie A oprócz Polaków zagrają drużyny z Kolumbii, Senegalu i Tahiti. Mecz otwarcia rozpocznie się 23 maja o godzinie 20:30 na stadionie w Łodzi. Gospodarze na stadionie Widzewa rozegrają wszystkie swoje mecze grupowe.

W Lublinie na stadionie Motoru (Arena Lublin) będziemy mogli śledzić zmagania w grupie A i C. (6 spotkań grupowych), 2 mecze 1/8, oraz półfinał. Będą to następujące spotkania:

23 maja, godz. 18: Tahiti – Senegal

24 maja, godz. 18: Honduras – Nowa Zelandia

26 maja, godz. 18: Senegal – Kolumbia

27 maja, godz. 18: Honduras – Urugwaj

29 maja, godz. 20.30: Kolumbia – Tahiti

30 maja, godz. 18: Norwegia – Honduras

3 czerwca, godz. 17:30: mecz 1/8 zwycięzca grupy C i trzeci zespół z grup A/B/F

4 czerwca, godz. 17:30: mecz 1/8 druga drużyna grupy B i druga drużyna grupy F

11 czerwca, godz. 20:30: półfinał

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 26 lutego (tylko posiadacze kart Visa). Otwarta sprzedaż ruszy 9 marca. Ceny wejściówek będą wahać się od 10 do 40 zł. Więcej informacji o biletach tutaj:

Sprawdź bilety

Zdjęcie pochodzi ze strony:
https://web.facebook.com/fifau20worldcup/?_rdc=1&_rdr

 

By Kamil Wroński

Jestem studentem Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Politologii na UMCS. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, bo uważam, że każdy można nas zainspirować do wielkich rzeczy. Od dobrych kilku lat działam w Polformance, i w kołach naukowych: Politologicznym i Dziennikarskim. Kiedyś wiązałem swoją przyszłość z dziennikarstwem (zdarzało mi się pisywać dla Dziennika Wschodniego). Najczęściej zajmowałem się tematami sportowymi i politycznymi. Teraz sam chciałbym stać się częścią świata polityki. Tworzenie nowej rzeczywistości jest znacznie bardziej intrygujące od jej komentowania. Hobbystycznie zajmuje się pisaniem wierszy. Nie mam marzeń. Mam cele, które sukcesywnie realizuję. No dobra jedno marzenie mam. Chciałbym postawić sobie Exegi Monumentum - na zawsze zapisać się w ludzkich sercach i umysłach. Wtedy będę mógł śmiało powiedzieć, że moje życie było naprawdę spełnione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *