Dziewczyna na tle gór

W dniach 3-4 kwietnia startuje druga edycja festiwalu „2 Dni Dookoła Świata”. Na zainteresowanych czeka wiele interesujących atrakcji.

W tym roku Festiwal powraca w zmienionej formie. Zamiast 4 dni mamy tylko 2, ale za to bardziej atrakcyjne. Nie zmienia się jedno — Uczestnictwo w takim wydarzeniu to świetny sposób na to, by zetknąć się z kulturą innych krajów. W programie między innymi spotkanie z uczestnikami programu Erasmus i prezentacje prelegentów z Włoch czy Meksyku
Organizatorem wydarzenia jest Enactus — międzynarodowa organizacja studencka, która łączy przedstawicieli biznesu, środowiska naukowe oraz studentów.
— Ta edycja tak samo, jak poprzednia ma charakter edukacyjny. — mówi Milena Litwin, liderka projektu Culturiosity, jedna z organizatorek.— Adresujemy nasze wydarzenie do szkół ponadgimnazjalnych, ale też do studentów i osób starszych. Mamy już ułożony harmonogram.
Wstęp na festiwal jest wolny. Więcej informacji o całym wydarzeniu tutaj.

Dziewczyna na tle gór
Źródło: Organizatorzy

By Kamil Wroński

Jestem studentem Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Politologii na UMCS. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, bo uważam, że każdy można nas zainspirować do wielkich rzeczy. Od dobrych kilku lat działam w Polformance, i w kołach naukowych: Politologicznym i Dziennikarskim. Kiedyś wiązałem swoją przyszłość z dziennikarstwem (zdarzało mi się pisywać dla Dziennika Wschodniego). Najczęściej zajmowałem się tematami sportowymi i politycznymi. Teraz sam chciałbym stać się częścią świata polityki. Tworzenie nowej rzeczywistości jest znacznie bardziej intrygujące od jej komentowania. Hobbystycznie zajmuje się pisaniem wierszy. Nie mam marzeń. Mam cele, które sukcesywnie realizuję. No dobra jedno marzenie mam. Chciałbym postawić sobie Exegi Monumentum - na zawsze zapisać się w ludzkich sercach i umysłach. Wtedy będę mógł śmiało powiedzieć, że moje życie było naprawdę spełnione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *