Szansa dla młodych muzyków!

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS w Lublinie stwarza możliwość dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę muzyczną. SPAM to idealna okazja, by zaprezentować swój autorski materiał.

Studencki Przegląd Alternatywnej Muzyki to wydarzenie organizowane w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej Kozienalia. Oprócz wielu gwiazd, które będzie można usłyszeć już w maju, organizatorzy nie zapominają o tych, którzy tę przygodę dopiero zaczynają. SPAM pozwala muzykom zaprezentować się szerszej publiczności. Stawiamy na autorskie kawałki, żywiołową muzykę i dobrą zabawę! – podkreślają organizatory. Już po raz 12. muzycy zawalczą o cenne nagrody. Na najlepszych czeka m.in. występ na Kozienaliach czy możliwość nagrania singla w profesjonalnym studiu.

Finał odbędzie się 25 kwietnia w Sali Widowiskowej ACK UMCS Chatka Żaka. Konkurs uświetni występ zespołu 6BM, zwycięzcy poprzedniej edycji.

Dzisiaj ruszyły zapisy do konkursu. Potrwają do 31 marca.

Więcej informacji tutaj.

Studencki Przegląd Alternatywnej Muzyki objęty jest naszym patronatem medialnym.

Dobra muzyka, humor i długi spacer. Kontakt: anna.marek.jk@gmail.com