Stypendia Santander

Santander Universidades ogłosił nabór na 2 programy stypendialne Santander TrepCamp Entrepreneurial Simulator 2019 oraz Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow. Czas wysyłania zgłoszeń trwa do 26 kwietnia.

Pierwszy z nich skierowany jest do studentów, którzy pragną stać się przedsiębiorcami. Podczas trzytygodniowego szkolenia uczestnicy będą pracować nad innowacyjnym, kompleksowym rozwiązaniem jednego z globalnych wyzwań. Program obejmuje również spotkania z ekspertami oraz wizyty w ośrodkach najlepszych firm. Zwieńczeniem będzie konkurs dla najlepszych projektów. Zwycięzcy otrzymają wsparcie na sfinansowanie projektu.

Aplikować można tutaj: Santander TrepCamp.

Santander W50: Preparing Our Women Board Members of Tomorrow, to z kolei międzynarodowy projekt mentorski organizowany przez Grupę Santander, skierowany do doświadczonych menadżerek i specjalistek. Są to sześciodniowe warsztaty rozwoju kompetencji zawodowych i przywódczych dla kobiet, które przygotowują się do zajęcia najwyższych stanowisk w firmach i organizacjach.

Aplikować można w tym miejscu: Santander W50.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Jestem studentem Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Politologii na UMCS. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, bo uważam, że każdy można nas zainspirować do wielkich rzeczy. Od dobrych kilku lat działam w Polformance, i w kołach naukowych: Politologicznym i Dziennikarskim. Kiedyś wiązałem swoją przyszłość z dziennikarstwem (zdarzało mi się pisywać dla Dziennika Wschodniego). Najczęściej zajmowałem się tematami sportowymi i politycznymi. Teraz sam chciałbym stać się częścią świata polityki. Tworzenie nowej rzeczywistości jest znacznie bardziej intrygujące od jej komentowania. Hobbystycznie zajmuje się pisaniem wierszy. Nie mam marzeń. Mam cele, które sukcesywnie realizuję. No dobra jedno marzenie mam. Chciałbym postawić sobie Exegi Monumentum - na zawsze zapisać się w ludzkich sercach i umysłach. Wtedy będę mógł śmiało powiedzieć, że moje życie było naprawdę spełnione