Wydział Politologii pełen atrakcji

W kwietniu i maju czeka na nas szereg wydarzeń organizowanych między innymi przez Politologiczne Koło Naukowe.

25 kwietnia – III Turniej Szachowy o Puchar Prezesa PKN

13 maja – Debata Jedynek do Europarlamentu – nad tym wydarzeniem patronat ma Studenckie Koło Dziennikarskie

16 maja – I Turniej w Warcaby o Puchar Sekretarza PKN

21 maja – IV Debata kobiety w Polityce

24 maja – VI Debata Młodych – Eurowybory

31 maja – Gala XX lecia PKN UMCS

31 maja – Gala Poli Awards Politologii UMCS

Szczególnie warta uwagi jest debata Jedynek do Europarlamentu – mówi Kamil Syta, członek Politologicznego Koła Naukowego i Studenckiego Koła Dziennikarskiego. – Nie tylko dowiemy się, kto kandyduje, ale także jakie ma plany i pomysły na dalsze funkcjonowanie Polski w Unii Europejskiej. Chociażby z tego powodu warto przyjść, by świadomie zagłosować 26 maja – dodaje.

Na wszystkie te wydarzenia zapraszamy na Wydział Politologii przy Placu Litewskim 3.