Już w przyszły piątek na Wydziale Filozofii i Socjologii odbędzie się Dzień Kreatywności. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, w którym obszarze kreatywności radzi sobie najlepiej.

To już kolejna edycja akcji, która została zainicjowana przez studentów kierunku Kreatywność społeczna, należących do Koła Naukowego „KreaTyVni”.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do młodzieży szkolnej, jednak organizatorzy zapewniają atrakcje dla każdego. Przewidziano między innymi test kreatywności, tworzenie rzeźby oraz warsztaty. Podczas nich będzie można się dowiedzieć, czym jest kreatywność oraz myślenie wizualne. W trakcie Dnia Kreatywności odbędzie się również warsztat improwizacji teatralnej o ego.

Więcej informacji tutaj.

Polformance objął to wydarzenie patronatem medialnym.

By Anna Marek

Dobra muzyka, humor i długi spacer. Kontakt: anna.marek.jk@gmail.com