Lublin Sport

Fenomenalny początek sezonu futsalistów AZS UMCS Lublin

W niedzielne południe futsaliści AZS-u UMCS Lublin rozpoczęli zmagania w rozgrywkach ligowych I ligi grupy południowej. Podopieczni Konrada Tarkowskiego pokonali w wyjazdowym spotkaniu AZS Uniwersytet Wrocławski aż 6:1. Bramki dla lubelskiej ekipy zdobyli Tomasz Ławicki oraz Mateusz Szafrański – obaj pokonali trzykrotnie bramkarza wrocławskiej ekipy. W następnej serii spotkań lubelskie „Dziki” zmierzą się na własnym boisku z GKS Futsal Tychy. Spotkanie zaplanowano na 28 września o godzinie 17:30 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego.

AZS Uniwersytet Wrocławski – AZS UMCS Lublin 1:6 (0:2)
Zdobywcy Bramek dla AZS-u UMCS: Tomasz Ławicki x3, Mateusz Szafrański x3

AZS UMCS: Paweł Furtak – Łukasz Mietlicki, Mateusz Szafrański, Mateusz Ostrowski, Norman Kutnik, Tomasz Ławicki, Marcin Ostrowski, Tomasz Wnuk, Marcin Bijas, Damian Stelmaszuk, Tomasz Godyński.