Lublin UMCS

Erasmus Student Network ogłasza kolejny nabór

To już druga rekrutacja do studenckiej organizacji. Działalność w ESN UMCS pozwala na rozwój swoich umiejętności, możliwość poznania wielu osób oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Erasmus Student Network to ogólnoeuropejska organizacja studencka, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych, w tym zwłaszcza Programu Erasmus+.

– Jesteśmy największą organizacją studencką w Europie. Naszym mottem jest Students helping Students. Pomagamy Erasmusom, którzy przyjeżdżają, dzięki czemu poprawiamy swoje zdolności językowe i komunikacyjne.- mówi Aleksandra Siwko, Human Resources Manager.

Działalność w ESN to nie tylko pomoc osobom z zagranicy, które przyjechały studiować do Polski.

– Mamy grupy robocze, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Potrzebujemy osób od PR, osób chcących organizować różne wydarzenia. Jest również grupa social, która przygotowuje wyjścia do szpitali czy domów dziecka. Można dołączyć też do grupy travel, czyli dla osób interesujących się turystyką, która pomaga w organizacji wycieczek. – wyjaśnia Aleksandra Siwko.

ESN stawia na pomoc Erasmusom. Oprócz tego, członkowie ESN, sami się rozwijają. Mogą brać udział w różnych kursach, szkoleniach, nie raz o charakterze ogólnopolskim czy nawet ogólnoeuropejskim.

– Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś po roku członkostwa w ESN stwierdził, że to był czas stracony. Zaczyna się od małych kroków, jak bycie mentorem. Każdy sukces buduje i sprawia ogromną radość. Warto więc do nas dołączyć – dodaje Ola.

Druga tura rekrutacji trwa do 5 listopada. Wszystkie szczegóły dostępne są w wydarzeniu:

Dobra muzyka, humor i długi spacer. Kontakt: anna.marek.jk@gmail.com