Znamy tegorocznych nominowanych do Plebiscytu MediaTory!

Już 7 grudnia po raz trzynasty zostaną wręczone nagrody dla wyróżniających się dziennikarzy oraz ludzi mediów. Studenci dziennikarstwa z całej Polski dokonają wyboru spośród 42 dziennikarzy, 5 zespołów redakcyjnych oraz 4 zespołów dziennikarskich.

Blisko 10 tysięcy studentów dziennikarstwa dokona wyboru w kategoriach: AuTORytet, AkumulaTOR, DetonaTOR, InicjaTOR, ObserwaTOR, NawigaTOR, ProwokaTOR, ReformaTOR oraz TORpeda. Wśród nominacji znajdują się między innymi reportaże, programy telewizyjne, audycje radiowe, teksty publicystyczne oraz projekty tworzone przez zespoły redakcyjne. Na liście nie zabrakło również treści szeroko komentowanych w Polsce. Nominowani zostali między innymi Tomasz Sekielski i Marek Sekielski, Jakub Kaługa, Małgorzata Rejmer oraz Mariusz Zielke.

Największym zainteresowaniem od lat cieszy się statuetka w kategorii AuTORytet. Otrzymują ją osoby, które są wzorem dla adeptów dziennikarstwa. W poprzednich latach tę statuetkę odebrali między innymi Ewa Ewart, Mariusz Szczygieł czy Adam Michnik.

Tegorocznych zwycięzców poznamy podczas uroczystej Gali Finałowej 7 grudnia w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.

Lista wszystkich nominowanych dostępna jest na stronie: http://www.mediatory.pl/o-plebiscycie/nominowani-2019/

Dobra muzyka, humor i długi spacer. Kontakt: anna.marek.jk@gmail.com