Jesteś aktywnym studentem? Działasz w organizacjach studenckich? Zgłoś swój projekt dla szkół ponadgimnazjalnych.

Jak się zgłosić i co trzeba zrobić?

Wystarczy wymyśleć ciekawy projekt o charakterze edukacyjnym oraz promocyjnym, skierowany do uczniów partnerskich szkół ponadgimnazjalnych, a następnie wypełnić wniosek i złożyć go do dr Moniki Baczewskiej-Ciupak: DS. „Femina”, ul. Mariana Langiewicza 20, p. 11., w dniach od 24 października do 13 listopada. Warto, bo pula środków przeznaczona na konkurs to aż 30 tys. zł.

Oceniana jest przede wszystkim innowacyjność, kreatywność i atrakcyjność projektu, realizacja zamierzonych celów oraz zasięg promocji UMCS.

Więcej informacji, w tym szczegółowy regulamin konkursu oraz wniosek, znajdziecie na stronie:

https://www.umcs.pl/pl/aktualnosci,34,konkurs-grantowy-biura-promocji-umcs,82896.chtm

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Źródło: www.umcs.pl

 

By Kamil Wroński

Jestem studentem Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz Politologii na UMCS. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, bo uważam, że każdy można nas zainspirować do wielkich rzeczy. Od dobrych kilku lat działam w Polformance, i w kołach naukowych: Politologicznym i Dziennikarskim. Kiedyś wiązałem swoją przyszłość z dziennikarstwem (zdarzało mi się pisywać dla Dziennika Wschodniego). Najczęściej zajmowałem się tematami sportowymi i politycznymi. Teraz sam chciałbym stać się częścią świata polityki. Tworzenie nowej rzeczywistości jest znacznie bardziej intrygujące od jej komentowania. Hobbystycznie zajmuje się pisaniem wierszy. Nie mam marzeń. Mam cele, które sukcesywnie realizuję. No dobra jedno marzenie mam. Chciałbym postawić sobie Exegi Monumentum - na zawsze zapisać się w ludzkich sercach i umysłach. Wtedy będę mógł śmiało powiedzieć, że moje życie było naprawdę spełnione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *