Lublin UMCS

Studencka Gra Miejska

Duża część studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej pochodzi spoza Lublina. Gdy się tutaj przenoszoną – na stancję, czy do akademika, zazwyczaj nie znają miasta, jego historii, czy ciekawostek związanych z poszczególnymi miejscami.

W tym roku studenci I roku z różnych kierunków, którzy kandydowali do Samorządu Studentów UMCS, wpadli na pewien pomysł i zorganizowali Studencką Grę Miejską. Wydarzenie to ma na celu integrację młodych ludzi oraz poznanie Lublina, a także jego historii poprzez zabawę. Przedsięwzięcie zostało wsparte przez lubelskich przewodników.

Jak ta gra przebiega?

Otóż, uczestnicy zabawy dostaną mapy z lokalizacjami, do których muszą dotrzeć. Rozpoczynają trasę z różnych miejsc. Nie jest to jednak takie proste zadanie. Żeby przejść do kolejnego punktu, należy rozwiązać zagadkę. O wygranej decyduje czas pokonania całego szlaku. Łącznie jest to 11 lokalizacji. Organizatorzy jednak nie zdradzili, jakie przewidują nagrody, więc najlepiej wziąć udział i mieć niespodziankę!

Kiedy i gdzie?

W czwartek 28.11.2019 o godzinie 14:30 przy Palcu Teatralnym

Kto może przyjść?
Studenci (Grupy 3-5 os.)

Studentów, którzy znają Lublin, także chętnie zapraszamy – poznacie mnóstwo osób! To doskonała okazja na nawiązanie nowych przyjaźni
i na świetną zabawę!

Jak się zgłosić?

Poprzez formularz dostępny w linku poniżej:

Organizatorem wydarzeni jest Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS.