. Lublin News

Na Czechowie ogromna awaria!

Kilkaset mieszkańców Lublina bez cieplej wody i ogrzewania, a to wszystko przez awarię sieci ciepłowniczej.

Jak informuje Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, usuwanie skutków awarii może potrwać aż do późnych godzin popołudniowych w sobotę. Oznacza to, że tę noc mieszkańcy spędzą bez ogrzewania. Przerwa dostawy ogrzewania mieszkań i ciepłej wody objęła budynki zlokalizowane przy ulicach:
Kurantowej 3, 4, 5, 6, 8

Skołuby 1, 2, 3, 5, 8, 10

Kiepury 5, 5b, 9, 11, 11a, 12, 13, 14, 15

Prząśniczki 2, 5

Chęcińskiego 1, 2, 6

Kosmowskiej 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 3

Rogowskiego 1, 3, 5, 7, 9

Kompozytorów Polskich 8, 8a

Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Szef działu informacji w magazynie studentów Polformance. Pochodzę ze Starachowic, mieszkam w Lublinie. Aktualnie należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS oraz współredaguje magazyn. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na UMCS w Lublinie.