Uczestnicy VI edycji Akademii Lokalnego Animatora przy wsparciu Fundacji Sempre a Frente organizują inicjatywę lokalną ,,Odmuzyczmy się od sesji’’. Wydarzenie odbędzie się 1-go lutego w ,,Cytadeli Syriusza” przy ulicy Lwowskiej 12 w godzinach od 16 do 19 i skierowane będzie do studentów lubelskich uczelni.
Organizatorzy wykorzystują bogate doświadczenie dzięki działaniom realizowanym przez Fundację Sempre a Frente oraz współpracę z różnymi podmiotami oraz organizacjami związanymi z kreatywnym rozwojem miasta. Inicjatywa pozwoli nie tylko kreatywnie spędzić czas, ale także odpocząć przed nadchodzącą sesją oraz zintegrować się z innymi studentami.

Zapraszamy studentów, którzy chcieliby:
• podzielić się swoimi umiejętnościami grania na instrumentach muzycznych;
• pośpiewać piosenki  podczas muzycznej podróży po różnych zakątkach świata;
• kreatywnie odpocząć przed sesją;
• wziąć udział w ciekawych konkursach;
• zobaczyć niespodziankę przygotowaną przez organizatorów.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku. (https://www.facebook.com/events/1462353400595934/)
Wydarzenie ma charakter otwarty.
Wstęp bezpłatny!
Więcej informacji już wkrótce!