Kaskadowy pomiar prędkości” pod takim hasłem 7 stycznia policja w całym kraju będzie przeprowadzać kontrolę na polskich drogach. Są to działania kontrolno-prewencyjne.

Już od wtorkowego poranka policjanci ruchu drogowego będą kontrolować samochody w najbardziej newralgicznych miejscach Lublina. W miejscach, w których najczęściej dochodzi do wypadków drogowych, których przyczyną jest nadmierna prędkość.

Mundurowi przypominają, że przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym skutkuje zatrzymaniem prawa jazdy.

Maciej Cieciora

fot.policja.pl

By Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Szef działu Informacji i Publicystyki w Magazynie Studentów Polformance. Należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS w Lublinie. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat.