. Lublin News

Koronawirus COVID-19 w lubelskim?

Aż 27 osób na ziemi lubelskiej jest pod nadzorem epidemiologicznym. Niedawno wróciły z Włoch.

Jak udało nam się ustalić w zależności od oceny sytuacji, osoby te przechodzą kwarantannę domową- izolacje w domu. W związku z tym zmuszone są do ograniczenia aktywności zawodowej. Na obecną chwilę, w lubelskim nie ma żadnych hospitalizacji, które byłyby konieczne z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Autor: Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Szef działu informacji w magazynie studentów Polformance. Pochodzę ze Starachowic, mieszkam w Lublinie. Aktualnie należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS oraz współredaguje magazyn. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na UMCS w Lublinie.