Szkoła Doktorska Nauk Społecznych UMCS serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład otwarty prof. Elizabeth Freund Larus pod hasłem: „US Impeachment: Presidents and Process”.

Wykład odbędzie się w języku angielskim 10 lutego 2020 r. o godz. 12.00 w budynku Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców, ul. Weteranów 18, w sali nr VI (II piętro).

Maciej Cieciora

By Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Szef działu Informacji i Publicystyki w Magazynie Studentów Polformance. Należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS w Lublinie. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat.