. Lublin Polityka UMCS

Wykład – US Impeachment: Presidents and Process

Szkoła Doktorska Nauk Społecznych UMCS serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład otwarty prof. Elizabeth Freund Larus pod hasłem: „US Impeachment: Presidents and Process”.

Wykład odbędzie się w języku angielskim 10 lutego 2020 r. o godz. 12.00 w budynku Centrum Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców, ul. Weteranów 18, w sali nr VI (II piętro).

Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Szef działu informacji w magazynie studentów Polformance. Pochodzę ze Starachowic, mieszkam w Lublinie. Aktualnie należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS oraz współredaguje magazyn. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na UMCS w Lublinie.