Krzysztof Żuk zapowiada pozew do sądu! Po drugiej stronie barykady stanie przedstawiciel mieszkańców w Komitecie Rewitalizacji Lublina Pan Sławomir Pawłowski. Dlaczego On?

-Jedna z osób przemawiających dziś na sesji rady miasta otwarcie i bez skrępowania skłamała twierdząc, że brałem udział w sprzedaży Górek Czechowskich w 2000 roku. Ponieważ ta osoba nie odwołała swoich kłamstw pozwę ją do sądu #Lublin- napisał na swoim Twitterze Krzysztof Żuk- prezydent Lublina.

Chodzi o sytuację jaka miała miejsce 25 lutego na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w sprawie zieleni miejskiej. Mieszkańcy domagają się odebrania górek czechowskich spółce TBV Invesment.

fot FB/ Krzysztof Żuk

Maciej Cieciora

By Maciej Cieciora

Dziennikarz, konferansjer, student. Szef działu Informacji i Publicystyki w Magazynie Studentów Polformance. Należę do Studenckiego Koła Dziennikarskiego UMCS. Miałem przyjemność pracować i zdobywać nowe doświadczenia w: Telewizja POLSAT, Gazeta Starachowicka – prowadzący dwa internetowe programy- Co Słychać oraz #Sławniprywatnie, Radio ESKA, Echo Dnia Starachowice, TVP3 Kielce. Współprowadziłem również imprezy miejskie, powiatowe oraz wydarzenia kulturalne. Byłem również przewodniczącym VII kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Starachowicach. Obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS w Lublinie. Ze światem mediów związany jestem od 5 lat.