UMCS

Rusza nabór do domów studenckich – znamy terminy

Władze Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej ogłosiły, że rusza nabór wniosków o miejsca w domach studenckich. W tym roku terminy te są późniejsze niż zazwyczaj, co ma związek z epidemią SARS-COV-2.

Fazy przyjmowania wniosków podzielono na dwie tury:

I tura: dotyczyć będzie studentów I-IV roku studiów jednolitych magisterskich, I, II roku studiów licencjackich 3-letnich, I, II i III roku studiów inżynierskich 3,5 letnich, I roku studiów II stopnia oraz doktorantów, którzy będą kontynuować kształcenie, wyłącznie poprzez USOSweb.

Pierwsza tura ruszy już 22 czerwca i potrwa do 20 lipca 2020.

II tura: dotyczyć będzie studentów przyjętych na I rok studiów jednolitych magisterskich, I, II stopnia oraz na I rok kształcenia w ramach prowadzonych przez UMCS szkół doktorskich.

Druga tura ruszy 24 sierpnia i potrwa do 16 września 2020.

Uniwersytet informuje także, że więcej informacji na ten temat zostanie ogłoszonych w późniejszym terminie.