Wakacyjne atrakcje z VIVO Lublin

źródło: VIVO Lublin

Co tydzień, od czwartku do niedzieli, na tarasie widokowym galerii, odbędą się najróżniejsze rozrywki dla miłośników atrakcji na świeżym powietrzu. Udział w zabawach jest bezpłatny.

Nie masz żadnych planów na czwartkowe wieczory, a może brak Ci pomysłów, gdzie wybrać się ze znajomymi? Mam dla Ciebie rozwiązanie! Co czwartek o godzinie 21:00 VIVO Lublin organizuje Kino Letnie pod gołym niebem!

O tym, jakie filmy będą wyświetlane, zależy od Ciebie. Od czwartku do poniedziałku na Facebookowym profilu VIVO udostępniana jest ankieta z przykładowymi tytułami. Wystarczy zagłosować na jeden z nich, a w czwartek przyjść na taras galerii i obejrzeć wygrany film. 

Głosować można tutaj: https://www.facebook.com/events/737875153646583/?active_tab=discussion 

Piątek to wieczór dla dzieci i dorosłych. Od 18:00 do 20:00 będą odbywać się warsztaty, wieczorki teatralne oraz pokazy barmańskie dla dorosłych. 

Jak najlepiej rozpocząć swój dzień? Aktywnym porankiem! 

W soboty, od 9:00 do 12:00 będą prowadzone zajęcia fitness dla każdego: joga dla dzieci, tabata dla młodzieży i dorosłych, zajęcia dla kobiet w ciąży czy nawet zajęcia zdrowego kręgosłupa dla Seniorów. 

Niedziela to czas dla rodziny, dlatego w te dni w godzinach 11:00-15:00 przewidziane są przeróżne animacje dla rodzin z dziećmi. 

Szczegółowy program znajduje się na stronie galerii VIVO Lublin: https://vivo-shopping.com/pl/lublin/aktualnosci-i-wydarzenia 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *