Fot. Kacper Beda

Na dotychczasowym Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS rozdawane są za darmo książki, podarowane przez wykładowców wydziału. Tematyka lektur jest bardzo szeroka, od polityki międzynarodowej po elementy współczesnego dziennikarstwa. Po propozycje naukowe zgłosić się mogą zarówno studenci, pracownicy, jak i osoby niezwiązane z UMCS.

Książki ofiarowane przez wykładowców Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS (mieszczącym się przy Placu Litewskim 3) dostępne są do zapoznania i zabrania dla każdej zainteresowanej osoby. Tematyka propozycji naukowych jest bardzo szeroka, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Książki wyłożone są na półce z gratisami, tuż przy wydziałowej szatni. Będą tu zdeponowane przynajmniej do połowy września.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!