Zajęcia od 8 października. O co chodzi?

Dziś w godzinach przedpołudniowych opublikowany został komunikat dziekana Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS w Lublinie. Zajęcia mają rozpocząć się od przyszłego tygodnia. Skąd taka decyzja?

fot. FB/ Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS w Lublinie.

Poniżej prezentujemy jego treść.

-W związku z trwającą przeprowadzką do nowej siedziby Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS oraz mając na uwadze postępowanie rekrutacyjne, wszystkie zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych realizowane na Wydziale zarówno w trybie tradycyjnym, jak i zdalnym, rozpoczną się w dniu 8 października 2020 roku (czwartek).- czytamy w komunikacie dziekana Wojciecha Ziętary.

Odwołane zajęcia z pierwszego tygodnia października powinny zostać odrobione w późniejszym terminie lub w przypadku ich nieodrobienia pomniejszone w wykazie godzin zrealizowanych w ramach pensum.