Maciej Cieciora nowym redaktorem naczelnym!

Maciej Cieciora został wybrany nowym redaktorem naczelnym Magazynu Studentów Politologii i Dziennikarstwa Polformance. Zastąpi na tym stanowisku Annę Marek, która zrezygnowała z tej funkcji.

– Dziękuję całemu zespołowi za dotychczasową współpracę. Wiem, że można było zrobić wiele rzeczy lepiej. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko, jesteście zadowoleni z tego, gdzie Magazyn jest teraz. Nowym redaktorem naczelnym zostaje Maciej Cieciora i myślę, że to najbardziej odpowiednia osoba na to stanowisko. Duże doświadczenie dziennikarskie w różnych redakcjach, umiejętności i przede wszystkim chęć do działania – z tym spotkacie się w kolejnych miesiącach współpracy z Maćkiem. Z całego serca życzę Mu powodzenia!- mówi Anna Marek, ustępująca redaktor naczelna.

– Jest mi bardzo miło, że przyszło mi pełnić tak odpowiedzialną funkcję w tej redakcji. Gdy dołączyłem do zespołu rok temu, nic nie wskazywało na to, że dziś będę tu, gdzie jestem. To dzięki swojej ciężkiej pracy, ale i zaufaniu, jakie otrzymałem od Anny Marek mogłem rozwinąć swoje skrzydła. Dziękuję całemu zespołowi za pozytywny wynik w głosowaniu. Mam wiele pomysłów na rozwój Magazynu, które po konsultacjach z członkami redakcji będę chciał realizować. Myślę również nad rozbudową jego struktury i powołaniu nowych istotnych działów. Przed nami wiele nowych wyzwań, inna rzeczywistość, ale już dziś zapraszam osoby, które chciałyby do nas dołączyć o kontakt z redakcją- mówi Maciej Cieciora, nowy redaktor naczelny.

Kim jest nowy naczelny?

Maciej Cieciora to student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczął w wieku 15 lat, pisząc swoje artykuły do lokalnych gazet. W międzyczasie był przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Starachowice. Kolejno pracował jako dziennikarz dla Gazety Starachowickiej. Gdy zaczął studiować, na pierwszym roku dostał się na trzymiesięczny staż w Telewizji Polsat. Niedawno odbywał praktyki przy Rzeczniku Prasowym Urzędu Miejskiego w Starachowicach oraz pracował jako prezenter informacji w Telewizji Starachowice. Ceni w ludziach wiedzę, kreatywność oraz poczucie humoru. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze.