Biblioteka UMCS zamknięta!

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020r. podjęto decyzję o zamknięciu biblioteki Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie. Od dziś tj. 9 listopada do 29 listopada biblioteka będzie nieczynna dla studentów, doktorantów oraz wszystkich pracowników UMCS. Nie ma również możliwości na ten moment zamawiania książek, a od 7 listopada do końca zamknięcia nie będą naliczane opłaty za książki przetrzymane. Książki już zamówione będą możliwe do odebrania od 4 grudnia (wyjątkiem jest 10.11 do godziny 15:00). Więcej szczegółowych informacji pod numerem  81 537 58 02.

Informacje o stanie konta Czytelnika można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz.8.00-15.00,  kontakt tel. (81) 537 58 02, email: cyrkul@umcs.lublin.pl

Korekta: Maciej Cieciora