Pogadajmy o studiach! Webinar dla Kandydatów

fot. umcs.pl

Kolejne spotkanie informacyjne dla tegorocznych maturzystów przygotował Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej razem z Zarządem Uczelnianym Samorządu Studentów UMCS w Lublinie. Już 14 stycznia o godzinie 17.00 na Facebooku uczelni odbędzie się streaming dla przyszłych abiturientów.

Tym razem organizatorzy specjalnie dla kandydatów na studia zaprosili Ich znajomych – tegorocznych maturzystów, którzy już zdecydowali, że od października rozpoczną studia na UMCS! A dlaczego? Tego dowiecie się już w najbliższy czwartek. Autorzy programu przygotowali także panel z rozmowami z obecnymi studentami- Anią i Kacprem, którzy podzielą się z kandydatami na studia swoimi doświadczeniami. Podczas spotkania online widzom mają zostać zaprezentowane argumenty mówiące za tym, że Lublin to UMCS! –Zaprezentujemy Wam miasto i pokażemy jak dobrze się tu żyje i studiuje. Przekonacie się, że warto tu przyjechać i rozpocząć studia właśnie w Lublinie– czytamy na stronie organizatora. Ponadto został zaplanowany spacer online po miasteczku akademickim UMCS – jednym z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce oraz odwiedziny w uczelnianych akademikach.

Więcej informacji szczegółowych w linku- https://fb.me/e/cJq3Rt66v

fot. umcs.pl