„Piwo będzie się lać strumieniami”

Jak najlepiej spędzić chłodny, listopadowy weekend? Każdy z was pomyśli pewnie o ciepłym kominku, gorącej kawie i dobrej książce. A co jeśli Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych przyprawią Cię o podobne rumieńce na twarzy, co po przeczytaniu dobrego kryminału? Sprawdź to i się przekonaj.

W dniach 25 – 27 listopada odbętp16_1000x400_2016-01-07_1_30_2016-08-11_1_9dą się Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. To już druga edycja tej imprezy na Lubelszczyźnie organizowana przez Targi Lublin. Głównym założeniem akcji jest świetna zabawa i atmosfera wśród smakoszy piwa jak i tych, którzy sięgają po nie sporadycznie. Przedstawiciele piwiarni jak i sami browarnicy chętnie podzielą się swoją wiedzą, pomogą w doborze odpowiedniego rodzaju piwa jak również sami popiszą się swoimi umiejętnościami browarniczymi. Czy można chcieć czegoś więcej? Ponadto to świetna okazja do poznania nowych ludzi, którzy chcą miło spędzić swój wolny czas w gronie osób o podobnym zamiłowaniu do tego rodzaju trunków.

Rok temu przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Lublina. Nawet sami organizatorzy nie spodziewali się tak dużego sukcesu. Mieli oni okazję spróbować wszelkiego rodzaju piw np. o smaku kawy czy czekolady jak i dowiedzieć się czegoś więcej o samym piwie m.in. podczas wykładów lub rozmów z samymi browarnikami Nikt kto chciał zgłębić wiedzę na temat produkcji piwa oraz nasycić się jego smakiem po wszystkie czasy – nie wyszedł z Targów z „pustymi rękami”. Jak będzie tym razem? Czy Lublin znów stanie się stolicą piwa? Przyjdź i spróbuj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *