Skoki od rana do nocy

Olbrzymie trampoliny, zjazd tyrolski, a także kilka basenów pełnych miękkich pianek – to tylko niektóre z atrakcji, z których można korzystać w Manii Skakania.

 

Na początku listopada otworzono pierwszy na Lubelszczyźnie park trampolin składający się z kilku części. Mini park linowy to całe pomieszczenie obudowane ściankami wspinaczkowymi, a także pomostami i linkami. Dodatkową atrakcją jest dodgeball arena – czyli boisko do zbijaka i siatkówki na trampolinach. Zjazd tyrolski  prowadzi do basenu pełnego gąbek. Ćwiczenia na trampolinach są treningiem ogólnorozwojowym, poprawiającym kondycję i koordynację. Park przyciąga mieszkańców zarówno Lublina jak i innych miejscowości, dlatego chętnych do zabawy nie brakuje. – Nigdy nie korzystałam z tego typu atrakcji w innych miastach. Jestem zachwycona atrakcjami. Na pewno przyjdę ponownie wspólnie z synkiem poskakać – mówi pani Monika, mama 4-letniego Jasia.

Mania Skakania nie ma ograniczeń wiekowych, co oznacza, że zarówno młodsi, jak i starsi mogą wzmocnić mięśnie całego ciała lub  zaszaleć w podskokach. Na sali obecni są przeszkoleni trenerzy, którzy mogą podpowiedzieć młodszym jak prawidłowo korzystać z atrakcji, a starszych nauczyć trudniejszych salt.

Taka forma aktywności jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna niż klasyczny W-F. Można się porządnie zmęczyć i wyskakać – podkreśla Karol, który przyszedł ze znajomymi pograć w siatkówkę.

Park jest otwarty siedem dni w tygodniu, od 8 rano do 22.

Bilet ulgowy  na 1 godz. kosztuje 15 zł, a normalny 20 zł.
Cena biletu ulgowego na 30 minut to 10 złotych, a normalnego 15 złotych.
Bilety rodzinne można kupić  za 10 i 12 złotych za 30 minut, a na godzinę za 15 i 20 złotych.

Ze względu na duże zainteresowanie, planujemy w najbliższym czasie wprowadzić karnety – mówi pracownik Manii Skakania.

Jeśli brakuje Ci pomysłu na organizację urodzin, w Manii Skakania za 350zł/399zł istnieje możliwość wynajęcia pokoju urodzinowego i korzystania z parku trampolin przez dwie godziny. Trener przygotuje gry i zabawy dla grupy. Dodatkowo Jubilat otrzyma prezent niespodziankę i skarpety antypoślizgowe.

Gdzie znaleźć Park trampolin? Mania Skakania mieści się na ulicy Krochmalnej 13i.

Należy pamiętać, aby przed wejściem na halę przebrać się w wygodny strój i założyć antypoślizgowe skarpetki, które ewentualnie można kupić na miejscu. Pracownicy obiektu przypominają, ze przed każdym wysiłkiem fizycznym nie można zapomnieć o porządnej rozgrzewce. Jeżeli nie wiesz jak się przygotować do skakania, podpytaj trenerów, którzy chętnie pomogą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *