The Grand Tour – czy program sprosta oczekiwaniom widzów?

Najwięksi fani motoryzacji z całego świata już 18 listopada 2016 roku będą mieli okazję obejrzeć premierowy odcinek nowego programu The Grand Tour. W składzie znajdą się byli prezenterzy Top Gear: Jeremy Clarkson, Richard Hammond oraz James May.

the_grand_tour_premiere_day

Wielka trójka przez lata prowadząca najpopularniejszy program motoryzacyjny na świecie nie zamierza spocząć na laurach. Jeremy Clarkson rozstał się z Top Gear po kłótni z szefem BBC w marcu 2015 roku. Po tym incydencie Richard Hammond i James May również zdecydowali  się opuścić show, ponieważ jak sami wspominali „To nie mogłoby się sprawdzić tylko ze mną i Hammondem, bez Jeremy’ego. To musi być nasza trójka. Nie można wsadzić kogoś na miejsce Jeremy’ego i oczekiwać, że będziemy robili to dalej”.  Program nadal jest kontynuowany, a nowymi prowadzącymi zostali Chris Evans, Matt LeBlanc, Sabine Schmitz, Chris Harris, Rory Reid i Eddie Jordan. Oglądalność znacznie spadła, w ciągu roku show straciło około 2,5 miliona widzów. Konwencja prowadzenia serii została zaczerpnięta z poprzednich. Obecni prezenterzy nie są w stanie dorównać poprzednikom.

Nowe odcinki The Grand Tour będą emitowane w każdy piątek. Nie znamy jednak wszystkich szczegółów nowego programu. Nowym wydawcą została firma Amazon i dużo wskazuje na to, że pozwoliła prezenterom na aktorstwo „po swojemu”. Brytyjczycy będą podróżować po świecie, odwiedzając najbardziej egzotyczne miejsca. Pierwsze nagranie odbyło się w wielkim mobilnym studiu, które stanęło w Johannesburgu w Południowej Afryce.

Dla tych, którzy najbardziej wyczekują transmisji pierwszego odcinka The Grand Tour zostały przygotowane trailery ujawniające sceny, które zobaczymy w nowym motoryzacyjnym show.

Czy trójka wybitnych, motoryzacyjnych pasjonatów wyniesie The Grand Tour na szczyty oglądalności i będzie tak samo docenianym show jak Top Gear za ich kadencji? O tym przekonamy się 18 listopada. Emisja będzie dostępna na platformie Amazon Prime Video.

https://www.youtube.com/watch?v=QOmh9JZJWFc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *