#Podarujradość, czyli akcja Coca – Coli w Lublinie

Jeśli świąteczny klimat jeszcze Ci się nie udzielił to najwyższa pora, aby nad tym popracować. Już 10 grudnia do Lublina zawita świąteczna trasa ciężarówek Coca – Coli, a wraz z nią moc atrakcji. Ten wyjątkowy event odbędzie się o godz. 15 na Placu Zamkowym.

Chyba każdy kojarzy kultowe już czerwone Freightlinery FLD Conventional, które z białym napisem Coca – Cola i uśmiechniętym Mikołajem zwiastują zbliżające się święta. Z roku na rok jest ich w Polsce coraz więcej i nie zapowiada się by uległo to zmianie.

To już trzecia edycja świątecznej trasy ciężarówek Coca – Coli, które wyruszyły do 33 miast w całej Polsce z akcją „Podaruj radość”. Cała akcja cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że nikogo nie dziwi średnia wieku uczestników imprezy, ponieważ każdy znajdzie coś dla siebie.

W sobotę, 10 grudnia rozpędzony konwój amerykańskich trucków zatrzyma się na chwilę na Placu Zamkowym, by od godz. 15 do 22 odwiedzić lublinian. W tym roku organizatorzy przygotowali dla mieszkańców mnóstwo ciekawych atrakcji, m.in:

  • Koncert Ewy Farnej i Sound’n’Grace
  • Personalizowane puszki Coca – Coli
  • Spotkanie i zdjęcia ze Świętym Mikołajem
  • Gif budka
  • Oculus – wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja
  • Pokaz rzeźby lodowej i fajerwerków
  • Gry i zabawy z nagrodami

Jednak to nie koniec niespodzianek. Ponadto, będzie można spotkać ulubieńców Internetu: blogerkę Maffashion i
youtuberów: Littlemonster96 oraz Abstrachuje Tv.

Całą imprezę poprowadzi dobrze wszystkim znany prezenter – Maciej Dowbor. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny. Nie może Cię tam zabraknąć!

Więcej informacji na oficjalnej stronie Coca – Coli: http://www.coca-cola.pl/pl/swiateczna-trasa-ciezarowek/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *