Sylwester 2016/2017 w Lublinie

Jak mawia staropolskie przysłowie: „Jaki Sylwester taki cały rok”. Warto więc zadbać, by ten wieczór spędzić w wyjątkowej atmosferze. O to zatroszczyły się władze Lublina planując Sylwester Miejski 2017. Jesteście ciekawi, jakie atrakcje dla nas przygotowali?

Tegoroczny Sylwester w Lublinie to podwójna okazja do świętowania. Nie tylko przywitamy Nowy Rok, ale również  celebrować będziemy 700. Urodziny miasta. Co więcej, po raz pierwszy w historii obchody sylwestrowe nie odbędą się na Placu Litewskim, a na Placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20 koncertem Lubelskiej Federacji Bardów, którzy zaprezentują lubelskie legendy. Następnie, za sprawą zespołu Klezmafour, znajdziemy się w dawnym, żydowskim Lublinie. Zaraz po tym, dzięki Backbeat, którzy inspirują się The Beatles, przeniesiemy się do lat 60. I 70. Na tym zakończy się ekspresowa podróż do przeszłości. We współczesności przywita nas reggae w wykonaniu Junior Stress, a później odbędzie się hip-hopowy występ Chonabibe. Po wspólnym odliczaniu i pokazie fajerwerków do zabawy w rytmach jazzu i swingu porwą nas Lublin Street Band. Wydarzenie poprowadzą mistrzowie improwizacji – Poławiacze Pereł.

Jeśli wolicie jednak spędzać Sylwestra w lokalu to przygotowaliśmy dla was kilka innych propozycji:

  1. Klubokawiarnia OSTRO

Bilet wstępu kosztuje 20zł, a za rezerwację stolika zapłacić trzeba 30zł. Impreza rozpocznie się o godzinie 21.

  1. Riviera, Helium Club, Rzut Beretem

Sylwester #nadachu to impreza, podczas której bawić możecie się w trzech klubach w ramach jednego biletu, którego cena waha się od 320 do 440 za parę. Start o godzinie 20.

  1. Dom Kultury

Organizatorzy przygotowali trzy rodzaje biletów od 49 do            159zł. O muzykę zadba DJ Kiano, a początek sylwestrowego wieczoru zaplanowany jest na godzinę 20.

  1. Klub Paragraf 14

Podczas studenckiego Sylwestra dj Aro zaprezentuje największe przeboje wszechczasów, a także najnowsze hity. Start imprezy zaplanowany jest na 20, a koszt biletu to 129zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *