UMCS otwiera wirtualne drzwi

 

 

Wirtualne Drzwi Otwarte odbędą się już dzisiaj za pośrednictwem strony umcs.pl, na której od godziny 16.30 będzie prowadzona transmisja z ACK UMCS „Chatka Żaka”.

 

UMCS organizuje takie wydarzenie po raz pierwszy. Wirtualne Drzwi Otwarte są skierowane głównie do licealistów, którzy w przyszłym roku będą pisać maturę i mają wątpliwości dotyczące wyboru uniwersytetu. Zostanie omówiony proces rekrutacji z praktycznymi radami i podpowiedziami.

Osoby zainteresowane kulturą dowiedzą się o wydarzeniach organizowanych przez UMCS. Ludzie z umiejętnościami artystycznymi również dostaną informacje o tym, jakie możliwości daje uczelnia. Nie zapomniano także o miłośnikach sportu. Wspomniany zostanie Klub Uczelniany AZS UMCS.

 

Częścią transmisji będzie też wykład na Wydziale Prawa i Administracji. Zainteresowani będą mogli zobaczyć, jak wyglądają zajęcia na uniwersytecie i studenckie życie. Ale to nie wszystko. Pojawią się ciekawe osobowości, blogerzy i youtuberzy.

 

Dodatkową atrakcją będzie konkurs, w którym do wygrania będą multimedialny tablet oraz bluzy UMCS. Zasady nie są trudne. Podczas transmisji trzeba usłyszeć cztery słowa kluczowe. Następnie należy wymyślić najciekawsze hasło.

 

Jednak nie zapominajmy o niemedialnych Drzwiach Otwartych! W Chatce Żaka 24 marca 2017 roku odbędzie się bezpośrednie spotkanie. Maturzyści będą mogli przyjść na poszczególne wydziały, by otrzymać informacje, co ma do zaoferowania UMCS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *